Spalali noworoczne promile

środa, 3 stycznia 2024, 09:00

Biegnij chwilę spal promile – pod tych hasłem grupa blisko 100 śremian po raz 9. Spotkała się w Nowy Rok. Noworoczny trening, nie tylko dla biegaczy, tradycyjnie zorganizowała spółka Śremski Sport.

Noworoczny bieg, a właściwie trening, bo od lat biorą w nim udział rowerzyści i miłośnicy nordic walking zgromadził w tym roku blisko 100 śmiałków. 1 stycznia po południu wszyscy zgromadzili się przed obiektem sportowym przy ulicy Staszica, gdzie przywitał ich prezes Śremskiego Sportu Daniel Cicharski.

Zaczynamy na sportowo Nowy Rok i życzę Państwu, abyście cały rok byli aktywni fizycznie, sportowo i byli razem z nami. Wszystkim życzę dobrego Nowego Roku, spełnienia wszystkiego czego chcecie, no i zdrowia, to jest najważniejsza rzecz. 

mówił Cicharski

Ci, którzy wybrali rower mieli do pokonania 10 km trasę w kierunku Nochowa, z kolei biegacze wybrali pętlę do rynku i z powrotem. Dotarli też miłośnicy nordic walking oraz śremskie kometki, którzy mieli wytyczone własne trasy. Na zakończenie spośród zebranych rozlosowano 20 flag powstańczych i 4 karnety na basen. Organizatorzy przygotowali również ciepły napój i poczęstunek.