Dzięki nim osiedla były kolorowe

środa, 4 października 2023, 13:51

Klub Relax wyróżnił ponad dziewięćdziesiąt najbardziej ukwieconych balkonów. Konkurs organizowany jest co roku i mogą wziąć w nim udział wszyscy mieszkańcy nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie, Książu Wielkopolskim i Kórniku. Organizatorzy nie przydzielają w nim konkretnych miejsc na podium, a uczestnicy sami losują swoją nagrodę.

Klub Relax nagrodził najbardziej ukwiecone balkony. W tym roku wyróżniono dziewięćdziesiąt cztery balkony z osiedli w Śremie, Książu Wielkopolskim i Kórniku. Konkurs organizowany jest pod patronatem Spółdzielni Mieszkaniowej, która też jest głównym fundatorem nagród. Właścicielom wyróżnionych balkonów nagrody wręczała osobiście zastępca prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej, Karolina Posadzy.

Tradycją konkursu stało się, że nie przydziela się pierwszego, drugiego czy trzeciego miejsca. Nagrody rzeczowe dla poszczególnych uczestników losowane są przez najmłodszą osobę obecną tego dnia na widowni. Nim jednak zgromadzeni w Klubie Relax mieszkańcy osiedli dowiedzieli się z jaką nagrodą wrócą do domu, zaproszono wszystkich obecnych do wysłuchania koncertu Lidii Laidgeber, poznańskiej wokalistki jazzowej, której specjalnością jest piosenka festiwalowa, kabaretowa i filmowa.