Kraksa w godzinach sobotniego szczytu

sobota, 12 sierpnia 2023, 12:22

Cztery samochody osobowe zderzyły się koło południa na ulicy Kilińskiego w Śremie. Do kraksy doszło na wysokości kościoła NSJ. Pas ruchu w kierunku ronda Jana Pawła II jest całkowicie zablokowany.

W sobotę około południa na ulicy Kilińskiego w Śremie zderzyły się cztery samochody – volkswagen, dwa auta marki Skoda oraz audi. Doszło do klasycznego najechania na tył, a zderzenie można nazwać małym karambolem.

Póki co policja nie rozstrzyga czy doszło do kolizji, czy wypadku. Kobieta jadąca audi z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu interweniowali też strażacy z JRG Śrem oraz ochotnicy z Niesłabina.

Do kolizji doprowadził kierowca ostatniej skody, który uderzył w tym jadącego przed nim auta, co w konsekwencji spowodowało zderzenie aż 4 pojazdów.

Pas w kierunku ronda Jana Pawła II jest całkowicie zablokowany. Kierowcy są zmuszeni zjechać z ulicy Kilińskiego w Chłapowskiego. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się normalnie, ale o tej godzinie jak zwykle tworzą się korki.