Czworonogi ze schroniska w Gaju pobłogosławione przez księdza

sobota, 5 sierpnia 2023, 16:18

Śremskie przytulisko dla zwierząt zostało zaproszone na niezwykłe wydarzenie. Na poznańskim osiedlu Łacina odbyła się akcja „Kejter i Wuchta Wiary”. Nie mogło tam zabraknąć schroniska w gaju, które nie tylko przedstawiało swoją działalność i zachęcało potencjalnych wolontariuszy, ale także sprzedawało swoje gadżety.

Schronisko dla zwierząt w Gaju miało kolejną okazję, aby zaprezentować swoją działalność. Tym razem przytulisko zostało zaproszone na teren przy osiedlu Łacina w Poznaniu, gdzie zostało zorganizowana akcja o nazwie „Kejter i Wuchta Wiary”. Wydarzenie było dosyć nietypowe, ponieważ rozpoczęło się od poświęcenia czworonogów przez kapłana.

Uczestnicy poznańskiej akcji mieli okazję wziąć udział w warsztatach na temat psich sportów, a także zakupić asortyment dzięki któremu można ze swoim pupilem aktywnie spędzić czas.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także stoiska schroniska dla zwierząt w Gaju. Obecnym na imprezie nie tylko przedstawiano działalność śremskiego przytuliska, ale także zachęcano do przyłączenia się do wolontariatu i sprzedawano różne gajowe gadżety. Akcja „Kejter i Wuchta Wiary” była także dobrą okazją do wsparcia schroniska poprzez wrzucanie pieniędzy do puszki. Łącznie schronisko dla zwierząt w Gaju zebrało w Poznaniu około dwóch tysięcy złotych.