Kobiecy przepis na sukces

środa, 21 czerwca 2023, 09:38

Jak organizować dobre przyjęcia i kulturalnie przy tym zjeść. W pałacu Mańkowskich w Brodnicy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Sukces kobiecy dawniej i dziś”. Tym razem uczestnicy poznali postać Marianny Jasieckiej przy okazji biorąc udział w szkoleniowym obiedzie.

To już kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sukces kobiecy dawniej i dziś”, organizowanego przed Unię Gospodarczą Regionu Śremskiego. Tym razem uczestnicy spotkali się w zabytkowych wnętrzach pałacu Mańkowskich w Brodnicy. Sobotnie warsztaty nawiązywały nie tylko do postaci Marianny Jasieckiej, ale także do historii rodzin Mańkowskich i Chłapowskich.

Na uczestników czekał jeszcze obiad szkoleniowy, podczas którego uczono się jak kulturalnie spożywać dosyć problematyczne potrawy, jak chociażby rosół z kluskami. Za część warsztatowo-szkoleniową odpowiadał dyplomowany doradca biznesowy i wizerunkowy, Renata Brukiewicz.

To nie koniec zajęć w ramach cyklu „Sukces kobiecy dawniej i dziś”. Pod koniec września odbędzie się w Śremie warsztat „Siła liderek” dotyczący między innymi budowania relacji i motywowania innych poprzez empatię. Później, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego zaprasza do Cegalrni Jarosławki, gdzie odbędzie się spotkanie o nazwie „spódnice wolności”. Uczestnicy będą przygotowali tytułowe spódnice ze skrawków materiałów z pewnych względów im bliskich. Projekt „Sukces kobiecy dawniej i dziś” sfinansowany został ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.