W niedzielę wieczorynka na SORze!

piątek, 7 kwietnia 2023, 14:40

W Wielkanoc pacjenci tzw. wieczorynki nie będą przyjmowani w budynku przychodni Szpitala Powiatowego w Śremie. Z powodów kadrowych lekarz będzie pełnił dyżur w pomieszczeniach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Przez braki kadrowe, w niedzielę wielkanocną nieczynna będzie tzw. wieczorynka. Od godziny 8:00 w niedzielę do 8:00 w poniedziałek pacjenci będą kierowali na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Tam dyżurować będzie dodatkowy lekarz obsługujący pacjentów Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Z uwagi na chorobę Personelu Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej między godz. 8:00 w Niedzielę Wielkanocną (9.04), a godz. 8:00 w Poniedziałek Wielkanocny (10.04) Szpital zwiększył ilość Personelu lekarskiego na SORze. Pacjenci chcący uzyskać pomoc w ramach Wieczorynki proszeni są o udanie się do SORu, gdzie pomocy udzieli lekarz dedykowany tym Pacjentom. W pozostałe dni Wieczorynka działa bez zman, w swoim pierwotnym miejscu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

komunikat Szpitala Powiatowego w Śremie

Wieczorynka działająca w śremskiej lecznicy standardowo jest czynna w tygodniu od 18 do 8, a w weekendy i święta – całodobowo. Mieści się w budynku przychodni, tuż obok głównego parkingu.