Kolizja i wypadek. Sylwester na drogach

poniedziałek, 2 stycznia 2023, 14:57

Jednak osoba została ranna w wypadku, do którego poszło 31 grudnia po południu. Na Alei Solidarności kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo na kierowcy motocykla. Mężczyzna trafił do szpitala. Tego dnia śremscy policjanci odnotowali jeszcze jedną kolizję.

To nie był wymarzony koniec roku dla dwojga kierowców, którzy uczestniczyli w wypadku drogowym na skrzyżowaniu Alei Solidarności z ulicą Chełmońskiego. Do kraksy doszło w sylwestrowe popołudnie. Około 14:30 kierująca citroenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na wysokości szpitala nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku czego obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. Mężczyzna najprawdopodobniej ze złamaniami trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu interweniowały dwa zastępy JRG Śrem.

Tego dnia śremska drogówka obsługiwała jeszcze jedno zdarzenie drogowe. Około 11:00 w Śremie doszło do kolizji dwóch aut. Nikt nie doznał obrażeń, dlatego ta sprawa zakończyła się na postępowaniu mandatowym.