Turniejowe zmagania dla tenisistów. Trwają zapisy

czwartek, 2 czerwca 2022, 09:27

W czerwcu Śremskie Towarzystwo Tenisowe zaprasza na dwa turnieje. Pierwszy z nich odbędzie się już w sobotę na kortach w Śremie. Tydzień później miłośnicy białego sportu, będą mogli rywalizować podczas wyjazdowych zawodów w Solcu.

To będzie gorący czerwiec dla miłośników tenisa ziemnego. Reaktywowane niedawno Śremskie Towarzystwo Tenisowe przygotowało dwie propozycje. Pierwsza to Turniej Kobiet o Puchar ŚTT, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 czerwca. Areny zawodów to tradycyjnie korty w Psarskim i przy Szkole Podstawowej nr 6. Zawodnicy będą rywalizowali w jednej kategorii – 16+. Zapisy cały czas trwają.

Tydzień później w Solcu zaplanowany został wyjazdowy Turniej Mężczyzn o Puchar Śremskiego Towarzystwa Tenisowego. Wpisowe wynosi 120 złotych lub 80 złotych dla członków organizacji. Zapisy trwają, a liczba miejsc jest ograniczona. Zawodnicy będą rywalizować w kategorii 16+.

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem 698 786 584. Zapisać można się sms zawierającym w treści imię i nazwisko oraz rok urodzenia.