Śrem, Książ: przyjedzie cyrk. Mamy dla Was wejściówki

poniedziałek, 28 marca 2022, 12:39

W najbliższych dniach region odwiedzi Cyrk Europa. Artyści wystąpią w Książu Wielkopolskim i w Śremie. W programie postacie z najpopularniejszych bajek oraz – jak zapowiadają organizatorzy – prawdziwa bomba!

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „Planeta uśmiechu”. Występują w nim artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii.

Zobaczą Państwo niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic. Kolejnym przystankiem podróży po planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej – Krystian. W podróży, nie można pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia. Goście Cyrku Europa, po raz pierwszy w Polsce, zobaczą Los Rolos! To włosko-kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje. W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy „Duo la belle epoque”. Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował dla Państwa coś specjalnego.

Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: świnka Peppa, George oraz Smerfy.

Mamy dla Was 3 zaproszenia na spektakl w Śremie i 3 zaproszenia do Książa Wielkopolskiego. Wystarczy tylko, że napiszecie do nas, kiedy powstał Cyrk Europa. Na wiadomości czekamy pod adresem redakcja@tvrelax.pl oraz w wiadomościach prywatnych na Facebooku. Uwaga Książ! Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku do godziny 18:00. Konkurs na zaproszenia do Śremu trwa do wtorku do godziny 19:00.

Książ Wielkopolski
ulica Zakrzywska przy CK
29.03.2022 /wtorek/
Spektakl o godzinie 17:00

Śrem
ulica Nowowiejskiego
30.03.2022 /środa/
Spektakl o godzinie 17:00