Ciepła woda znowu w kranach

piątek, 3 września 2021, 14:02

Przed południem zakończyła się przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej poprzez miejską sieć ciepłowniczą. Pracownicy ciepłowni usuwali awarię na głównej magistrali. Śremianie byli pozbawieni ciepłej wody przez 1,5 doby.

Przed południem zakończyła się naprawa miejskiej sieci ciepłowniczej. Jak informował jej właściciel, doszło do awarii głównej magistrali dostarczającej energię cieplną do mieszkańców miasta. Pracownicy Ciepłowni Śrem musieli wymienić kilkumetrowy odcinek sieci przebiegający nad drogą dojazdową do GPZ Enea Operator i samej ciepłowni. Początkowo informowano, że przerwa w dostawie ciepła potrwa dwie doby. Ostatecznie już w piątek przed południem ciepła woda zaczęła płynąć z kranów na Jezioranach.

Przypomnijmy, że w środę tuż po godzinie 12:00 Ciepłownia Śrem poinformowała o wstrzymaniu dostaw ciepłej wody na dwie doby.

Ciepłownia Śrem sp. z o.o. informuje, że w dniach od 2.09.2021 do 03.09.2021r. wystąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich odbiorców na terenie miasta Śrem.

Przerwa spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii na głównym rurociągu ciepłowniczym. Służby techniczne przystąpiły do prac mających na celu przywrócenie prawidłowej pracy sieci ciepłowniczej.

Ciepłownia Śrem sp. z o.o. przeprasza wszystkich swoich odbiorców za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, aby czas przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej był jak najkrótszy.

Zarząd spółki Ciepłownia Śrem