Pilne! Dwa dni bez ciepłej wody. Awaria w ciepłowni

środa, 1 września 2021, 13:25

W czwartek i piątek odbiorcy ciepła systemowego w Śremie będą pozbawieni ciepłej wody. Doszło do awarii głównej magistrali doprowadzającej energię do mieszkańców Śremu.

W środę tuż po godzinie 12:00 Ciepłownia Śrem poinformowała o wstrzymaniu dostaw ciepłej wody. Doszło do awarii głównej magistrali dostarczającej energię cieplną do mieszkańców miasta.

Ciepłownia Śrem sp. z o.o. informuje, że w dniach od 2.09.2021 do 03.09.2021r. wystąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich odbiorców na terenie miasta Śrem.

Przerwa spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii na głównym rurociągu ciepłowniczym. Służby techniczne przystąpiły do prac mających na celu przywrócenie prawidłowej pracy sieci ciepłowniczej.

Ciepłownia Śrem sp. z o.o. przeprasza wszystkich swoich odbiorców za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, aby czas przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej był jak najkrótszy.

Zarząd spółki Ciepłownia Śrem

Awaria płynie m.in. na prace Śremskiego Sportu. Woda w strefie mokrej jest ogrzewana z miejskiej sieci ciepłowniczej. Dlatego też 2 i 3 września możliwe jest obniżenie temperatury wody na zjeżdżalni, małym basenie oraz basenie sportowym. Ciepłej wody nie będzie pod natryskami w szatniach, a brodnik i jacuzzi zostaną wyłączone z użytku.