N25102020

. Imieniny obchodzą:  Ingi, Darii, Sambora     Dzisiaj jest:  Dzień Młodzieży PCK, Dzień Kundelka

 

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 75

Sport

Spółdzielnia na strzelnicy

Telewizja Śrem21 listopada pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej rywalizowali na strzelnicy. Kto okazał się najlepszy? 

Zobacz

Książ zdominował Sokoła

Telewizja ŚremDziewięć sztafet wzięło udział w jubileuszowym XXV Biegu Sokoła. Impreza od 25 lat jest organizowana z okazji święta niepodległości. Tym razem zawodnicy z czterech podstawówek i pięciu gimnazjów ścigało się w czwartek, 7 listopada po ulicach Helenek. 

Zobacz

Szermiercze zmagania

Telewizja ŚremMłodzi szermierze ze szkół naszego województwa spotkali się na sali Zespołu Szkół Ekonomicznych, gdzie rywalizowali w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół w Szermierce. 

Zobacz

Śremianie podziwiali żużlowców

Telewizja ŚremRekordową frekwencją mogła pochwalić się siódma edycja pikniku żużlowego, corocznie organizowanego przez Amatorskie Stowarzyszenie Żużlowe SPEEDWAY ŚREM oraz Kurier Śremski. 

Zobacz

Król nadal w Śremie!

Telewizja ŚremCzwarty rok z rzędu tytuł Króla Żniwnego Okręgu Poznańskiego pozostaje w Śremie. Po Sławomirze Baszyńskim i Andrzeju Kubiaku królem żniwnym został Artur Osiński. 

Zobacz

Zdobądź Puchar Wielkopolski w Śremie

Telewizja ŚremByło już wiele inicjatyw dla biegaczy, a teraz przyszedł czas na miłośników nordic walking. Jeszcze w sierpniu właśnie dla sportowców z kijkami przygotowano zawody. 

Zobacz

Przedszkolaki rywalizowały w szachach

Telewizja ŚremW sobotę w Klubie Relax rozegrano finały IV Powiatowych Mistrzostw Przedszkolaków w Szachach. Impreza ta tradycyjnie kończy rok szkolny gminnej edukacji szachowej najmłodszych, która prowadzona jest w przedszkolu „Słoneczna Gromada”. 

Zobacz

Kenijczycy najlepsi w Śremie

Telewizja ŚremMieszkańcy kenijskiego Eldoret zdominowali 3 Mróz Śrem Półmaraton. Elisha Kiprotich Sawe potrzebował na to godziny 14 minut i 16 sekund. 

Zobacz

Arcymistrz dopiero szósty

Telewizja ŚremPo roku przerwy wrócił turniej szachowy z okazji Dni Śremu. Udało się to dzięki pozyskaniu nowego sponsora. 

Zobacz

Dolska Dycha już w sobotę

Telewizja ŚremPrzygotowujesz się do półmaratonu? Sprawdź się najpierw w Dolsku na krótszy dystans. W sobotę dobędzie się jubileuszowy XX memoriał Michała Styczyńskiego połączony z pierwszym biegiem Dolska Dycha. 

Zobacz

Reklama