So24102020

. Imieniny obchodzą:  Marty, Marcina, Rafała     Dzisiaj jest:  Dzień ONZ, Dzień walki z Otyłością

 

Sport

Wodnik w czołówce

Telewizja ŚremJuż po raz czwarty pływacy z całej Wielkopolski walczyli o punkty w Grand Prix Śremu w pływaniu. 

Zobacz

Hanna i Jacek Wencka z Błękitną Wstegą

Telewizja ŚremBlisko 30 jachtów różnych klas wzięło udział w sobotnich regatach o Błękitną Wstęgę Jeziora Grzymisławskiego. Zawody rok rocznie kończące sezon odbywają się od początku istnienia Klubu Żeglarskiego "Odlewnik", czyli od 45 lat.  

Zobacz

Dobre występy na inaugurację

Telewizja ŚremPonad 200 pływaków wzięło udział w pierwszych zawodach o Grand Prix Śremu. Pływackie zmagania od wielu lat organizuje śremski Klub Sportowy Wodnik. 

Zobacz

Kończy się kolejny sezon żeglarski

Telewizja ŚremDwanaście załóg wzięło udział w regatach jachtów kabinowych na Jeziorze Grzymisławskim. Żeglarze już odliczają dni do zakończenia sezonu. 

Zobacz

Pan Roman znów popłynie

Telewizja ŚremAż 250 kilometrów Wartą chce przepłynąć Roman Bartkowiak wraz z 9 innych pływaków. Maraton ma być poświęcony dzieciom chorym na białaczkę. 

Zobacz

Duzi żeglarze w małych łodziach

Telewizja ŚremW minioną sobotę było tłocznie na wodach Jeziora Grzymisławskiego. Tego dnia obchodzący 45-lecie istnienia Klub Żeglarski Odlewnik zorganizował podwójne regaty. 

Zobacz

Kajakiem do stolicy Wielkopolski

Telewizja ŚremJuż po raz czwarty mieszkańcy naszego miasta mogą wziąć udział w Metropolitalnym Spływie Kajakowym który odbędzie się 6 września na trasie Śrem – Poznań. 

Zobacz

Ukończyli kurs ratownika

Telewizja ŚremW niedzielę w Kotowie nad Wartą odbył się egzamin końcowy oraz uroczyste zakończenie kursu na stopnie młodszego ratownika WOPR, ratownika WOPR oraz ratownika wodnego.  

Zobacz

Surferzy w Dolsku

Telewizja ŚremAmatorski Puchar Polski w windsurfingu ponownie zawitał do Dolska. W weekend na plaży gostyńskiej walczono o puchar burmistrza. 

Zobacz

Przesiadkowe zawody

Telewizja ŚremJednym ze sportowych wydarzeń towarzyszącym Dniom Śremu były regaty żeglarskie organizowane przez klub „Odlewnik”. W sobotnie przedpołudnie na wody Jeziora Grzymisławskiego wypłynęło pięć omeg.  

Zobacz

Reklama