Pt18092020

. Imieniny obchodzą:  Irena, Stanisław, Józef     Dzisiaj jest:   Dzień Geologa, Światowy Dzień Monitoringu Wody

 

Sport

Bokserska sobota

Telewizja ŚremNa odbywającą się Sobotę Bokserską, 7 lutego, w hali Arena w Poznaniu, Śremski Klub Sportowy WARTA wystawił czterech zawodników. 

Zobacz

Finał ligi taekwondo

Telewizja ŚremDwustu młodych adeptów taekwondo spotkało się w sobotę w naszym mieście. Sportowcy rywalizowali w XIV już finale ligi taekwondo Wesołek. 

Zobacz

Dzierżawczyk najlepszym bokserem memoriału!

Telewizja ŚremZawody bokserskie ponownie będą sportowym wydarzeniem roku. Organizatorzy miłośnikom pięściarstwa w mikołajki zgotowali nie lada prezent.  

Zobacz

Święto boksu już w sobotę

Telewizja ŚremJuż w sobotę wielkie wydarzenie sportowe – fani boksu będą mogli przez kilka godzin dopingować lokalnych zawodników. Popołudniu rusza 2. Gala Boksu Amatorskiego. 

Zobacz

Ostatnie sparingi

Telewizja ŚremTrwają ostatnie szlify przed 2 Galą Boksu Amatorskiego. Wychowankowie Warty przez kilka dni odbywali ważne sparingi.  

Zobacz

Sparingi przed galą

Telewizja ŚremŚremscy bokserzy przygotowują się do amatorskiej gali. W ostatnim tygodniu sparowali z zaprzyjaźnionymi klubami.

Zobacz

Bokserska gala w Mikołajki

Telewizja Śrem6 grudnia po raz drugi w naszym mieście odbędzie się Gala Boksu Amatorskiego. Na ringu zobaczymy między innymi wychowanków sekcji Warta. 

Zobacz

Garść medali

Telewizja ŚremCzłonkowie Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Walki Leo brali udział w kolejnych zawodach i jak zwykle nie obyło się bez zdobycia kilku medali i wysokich miejsc w klasyfikacji. 

Zobacz

Bokserzy przygotowują się do gali

Telewizja ŚremTo był pracowity weekend dla bokserów Warty Śrem – brali udział nie tylko w niedzielnej sztafecie, ale wielu z nich trenowało na wyjeździe. 

Zobacz

Bokserzy z medalami

Telewizja ŚremNa sali KKS sporty walki Poznań, czyli niedawnego BOKSU Poznań odbyły się otwarte Mistrzostwa Poznania w Boksie w których brali udział zawodnicy Warty Śrem. 

Zobacz

Reklama