N09082020

. Imieniny obchodzą:  Klara, Roman, Romuald     Dzisiaj jest:   Międzynarodowy Dzień Ludności Tubylczej na Świecie

 

Sport

Znamy pary Pucharu Ligi. Termin finału przełożony

Telewizja ŚremCynk powalczy z Wangą, a Breeding Center zagra z Amareną. W niedzielę poznaliśmy pary półfinału Pucharu GreenBike Ligi. Zdobywcę trofeum mieliśmy poznać 22 marca, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, wszystkie rozgrywki halowe zostały zawieszone. 

Zobacz

Gala boksu w Śremskim Sporcie

Telewizja ŚremWielkie sportowe widowisko odbyło się w sobotę w hali przy ulicy Staszica. W 12. rocznicę śmierci Floriana Łuszczewskiego odbyła się Gala Boksu i Kickboxingu. W obiekcie Śremskiego Sportu stanął profesjonalny ring, na którym odbyło się 14 walk. Pojedynkom przyglądała się niemal pełna sala publiczności. 

Zobacz

Whisky Shop z porażką, ale awans ma w kieszeni

Telewizja ŚremTrzeciej porażki w sezonie doznał niekwestionowany lider I ligi halowej. Whisky Shop uległ drużynie z szóstego miejsca 3:2. Raitech dość solidnie zaatakował drużyny z podium, bo oprócz monopolowego, rozbił Niesłabin 6:1. Niespodziankę sprawiło Ucho Prezesa, dopisując do tabeli dwa zwycięstwa. 

Zobacz

Totem zwiększa dystans do Breeding Center

Telewizja ŚremJuż tylko dwa spotkania dzielą nas od finału rozgrywek GreenBike Extraligi. Im bliżej końca, tym bardziej maleją szanse Breeding Center na obronę tytułu. Wicelider tabeli stracił punkty remisując z Cynkiem 2:2. Wszystko więc wskazuje na to, że fotel mistrza będzie należał do Totemu.  

Zobacz

Kawcze podwoiło liczbę punktów

Telewizja ŚremMiniony weekend przyniósł niezłe zamieszanie w tabeli I GreenBike Ligi. Piłkarze Niesłabina przegrali oba mecze i znów spadli na trzecie miejsce. Coraz lepiej radzi sobie Ostrowo, a zupełnego ożywienia doznali zawodnicy Kawcze-Malibu. W ostatniej kolejce drużyna zdobyła więcej punktów niż dotychczas przez cały sezon. 

Zobacz

Liga kręglarska z rekordową frekwencją

Telewizja ŚremRuszyła liga kręglarska Ogniska TKKF Sokół. Frekwencja zaskoczyła samych organizatorów, bowiem zgłosiło się aż 16 zespołów. Po pierwszej rundzie prowadzi pierwsza drużyna Starostwa Powiatowego w Śremie. Zwycięzców poznamy w połowie kwietnia. 

Zobacz

Śremianin wysoko postawił poprzeczkę

Telewizja ŚremMichał Mielcarek został zwycięzcą XVIII Memoriału im. dr Seweryna Matuszewskiego. Turniej strzelecki o medal ufundowany przez Burmistrza Śremu odbył się w miniony weekend w obiekcie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego przy ulicy Zamenhofa. Zacięta rywalizacja toczyła się również w kilku innych konkurencjach. 

Zobacz

Warta ustąpiła miejsca Niesłabinowi

Telewizja ŚremPrzez remis z Wędliniarstwem, Warta Futsal spadła na trzecie miejsce, zamieniając się z Niesłabinem. Po dwóch wysokich zwycięstwach Whisky Shop umocnił swoją pozycję i wydaje się być pewnym zwycięzcą I GreenBike Ligi. Zespół posiada w tej chwili 6 punktów przewagi. 

Zobacz

Fanatycy z walkowerem, zawodnik Optico wykluczony

Telewizja ŚremTotem i Breeding Center powiększyły przewagę nad resztą zespołów Extraligi. Sam lider wyprzedza obrońce tytułu o 4 punkty. Zamykający podium Jarograf trafi siedem oczek do Breeding Center. W miniony weekend, zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli Śremscy Fanatycy, oddali oba mecze walkowerem. 

Zobacz

Wędliniarstwo znów przed Turtlesami

Telewizja ŚremPo przerwie spowodowanej feriami zimowych, w minioną niedzielę powróciły rozgrywki Halowej GreenBike Ligi. Na parkiecie Śremskiego Sportu rywalizowali pierwszoligowcy. W ścisłej czołówce bez zmian. Jedynie Whisky Shop i Wędliniarstwo Ciachowski, nie zgubili punktów. 

Zobacz

Reklama