Pt30102020

. Imieniny obchodzą:  Zenobii, Edmunda, Przemysława     Dzisiaj jest:  Dzień Spódnicy, Dzień Kobiecości

 

Informacje

Śrem przyjazny rowerzystom

Telewizja ŚremWszystkie inicjatywy spod szyldu Rowerowy Śrem opłaciły się – nasze miasto uzyskało certyfikat Gmina Przyjazna Rowerzystom 2014 w kategorii gmin miejsko – wiejskich.  

Zobacz

Rowerem do... Śremu!

Telewizja ŚremSezon rowerowy w naszym regionie został oficjalnie rozpoczęty. Przysłowiowym pierwszym gwizdkiem dla miłośników tych jednośladów była impreza Rowerem do... zorganizowana już po raz XXX. 

Zobacz

Siłownia to styl życia

Telewizja ŚremKulturystyka i siłownie zazwyczaj kojarzą się z przesadnie dużymi, ogolonymi na jeża mężczyznami i środkami dopingującymi. Nic bardziej mylnego. Kłam temu stwierdzeniu już od lat zadaje Artur Śliczny, który prowadzi Klub Sandow. 

Zobacz

Odkrywaj Śrem!

Telewizja ŚremPo queście Królewski Śrem przygotowanym przez Unię Gospodarczą Regionu Śremskiego powstał kolejny projekt promujący zabytki naszego regionu. Mowa o kartach turystycznych, które pojawiły się przed kilkoma dniami. 

Zobacz

Pobiegnij dla Patryka!

Telewizja ŚremKolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Runners Power i Urząd Miejski w Śremie już 20 października. Tym razem będzie to sztafeta, a cała impreza będzie miała wymiar charytatywny. 

Zobacz

Jesień na łęgach po raz drugi

Telewizja ŚremDruga edycja Jesieni na Łęgach Mechlińskich okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomimo podobnych atrakcji jak przed rokiem, festyn przyciągnął dużo więcej osób. Festyn to pomysł Nadleśnictwa Babki współorganizowany przez gminę Śrem.

Zobacz

W Międzychodzie zakończyli sezon

Telewizja ŚremSezon rowerowy w powiecie został już zakończono. W sobotę ponad 500 osób bawiło się podczas imprezy w ośrodku doskonalenia techniki jazdy w Międzychodzie.

Zobacz

Weekend pełen wrażeń

Telewizja ŚremWyprawa rowerowa, myśliwski festyn, czy turniej halówki – w ten weekend na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zobacz

Tropikalna zabawa dla kobiet

W miniony piątek, panie bawiły się na Tropical Party na śremskim basenie. Impreza wyłącznie dla kobiet odbyła się po raz drugi. Śremski Sport przygotował tego wieczoru wiele atrakcji.

Zobacz

Maraton fitness po raz czwarty

9 lutego odbędzie 4. Maraton Fitness w KSA Fitness Zone. Co przygotowali instruktorzy fitness?

Zobacz

Reklama