N25102020

. Imieniny obchodzą:  Ingi, Darii, Sambora     Dzisiaj jest:  Dzień Młodzieży PCK, Dzień Kundelka

 

Informacje

Świętowali urodziny Cyryla

Telewizja ŚremW środę uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych świętowali dzień patrona szkoły, czyli Cyryla Ratajskiego. 

Zobacz

Otwarte drzwi w "Jedynce"

Telewizja ŚremJeszcze przed feriami zimowymi Szkoła Podstawowa nr 1 zaprosiła swoich potencjalnych przyszłych uczniów na drzwi otwarte.  

Zobacz

Królewski Bal

Telewizja Śrem2 lutego przedszkole Pod Wierzbami zamieniło się w Królewski Zamek, gdzie można było spotkać króla, królową, księżniczkę, damy dworu, rycerzy, paziów, wróżki i wielu dostojnych gości. 

Zobacz

Balik u "Janka"

Telewizja Śrem3 lutego do przedszkola Janka Wędrowniczka przybyły najprawdziwsze księżniczki, królewny, rycerze, piraci i wiele innych bajkowych postaci. Król Lesosław I zaprosił przybyłych gości do zabawy w rytm znanych i lubianych przebojów. 

Zobacz

Ostatni dzwonek do matury!

Telewizja ŚremNie mogło zabraknąć poloneza oraz podziękowań dla wychowawców i życzeń powodzenia na egzaminach. W piątek trzecioklasiści z liceum ogólnokształcącego bawili się na studniówce. 

Zobacz

Śremskie szkoły wśród najlepszych

Telewizja ŚremŚremskie technika znalazły się wśród najlepszych szkół w Wielkopolsce. W Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, Ekonomik znalazł się wśród 20 najlepszych szkół w województwie. W zestawieniu pojawił się również Zespół Szkół Politechnicznych. 

Zobacz

Święta w ZSR

Telewizja Śrem18 grudnia, jak co roku Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie zorganizował Wigilię. W atmosferze co prawda mało zimowej, zaczęto od Jasełek.  

Zobacz

Mają gdzie praktykować

Telewizja ŚremZespół Szkół Politechnicznych stawia nie tylko na naukę zawodu, ale też jego praktykę, co często okazuje się ważniejsze. Od piątku funkcjonuje tam kolejna pracownia. 

Zobacz

Mikołajki w przedszkolu

Telewizja ŚremW miniony piątek już od samego rana na wszystkie Przedszkolaki z Przedszkola nr 7 im Janka Wędrowniczka w Śremie czekała miła niespodzianka. Tego dnia Dzieci powitał uśmiechnięty ulubieniec milusińskich – Święty Mikołaj. 

Zobacz

Charytatywna Gala w Gimnazjum

Telewizja Śrem5 grudnia w Gimnazjum nr 1 w Śremie odbyła się Charytatywna Mikołajkowa Gala Młodych Talentów. Celem gali było uzyskanie funduszy dla chorych i potrzebujących dzieci. 

Zobacz

Reklama