So19092020

. Imieniny obchodzą:  Konstancja, January     Dzisiaj jest:   Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk

 

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 75

Informacje

Koncert dla Patryka

Telewizja ŚremKoncertem walentynkowym podsumowano płytę Moc Życia, którą jeszcze w minionym roku nagrały przedszkolaki ze Słonecznej Szóstki. 

Zobacz

Improwizacja na scenie Słonka

Telewizja ŚremPrawdziwą ucztę dla miłośników jazzu przygotował Śremski Ośrodek Kultury i śremski zespół &jazz. W ubiegłym tygodniu odbył się pierwszy z serii koncertów „Gramy z najlepszymi”, dzięki którym śremianie będą mogli zaprezentować się na jednej scenie z najlepszymi polskimi muzykami.  

Zobacz

Koncert przeciwko chorobie

Telewizja ŚremŚremski Ośrodek Kultury i Centrum Ludzi Nadziei zapraszają na Charytatywny Koncert z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem. 

Zobacz

Będą dzielić scenę z najlepszymi

Telewizja ŚremŚremski Ośrodek Kultury rozpoczyna nową akcję. Gramy z najlepszymi to cykl koncertów, gdzie młode zespoły czy wokaliści dzielić będą scenę z dużo bardziej doświadczonymi muzykami. 

Zobacz

Dzieci - aktorami

Telewizja Śrem20 listopada odbył się VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Dziecko widzem i aktorem” organizowany przez Przedszkole nr 7 im. Janka Wędrowniczka w Śremie. 

Zobacz

Tradycyjne jadło na Promenadzie

Telewizja ŚremJuż w najbliższą niedzielę po raz szósty zapraszamy na śremską Promenadę. Tegoroczna impreza Retro organizowana przez Bibliotekę nosi podtytuł Staropolskie smaki. 

Zobacz

Córka Osieckiej w Śremie!

Telewizja ŚremAgnieszka Osiecka w końcu zagościła w cyklu pasjonaci. Właśnie jej poświęcone było to jubileuszowe, dwudzieste spotkanie. 

Zobacz

Kończ… waść!… wstydu oszczędź!

Telewizja ŚremPowiedział Kmicic do Wołodyjowskiego. To chyba najbardziej znany cytat z Potopu, czyli jednej z części Trylogii Sienkiewicza. Właśnie te powieści były przedmiotem trzeciej edycji Narodowego Czytania./span> 

Zobacz

Kulturalna jesień

Telewizja ŚremPo pracowitych wakacjach nadchodzi równie pracowita jesień. Już we wrześniu Śremski Ośrodek Kultury przygotował kilka ważnych artystycznych inicjatyw. 

Zobacz

Muzyka spod mostu

Telewizja ŚremKoncert w nietypowym miejscu zorganizowała trójka przyjaciół kochających jazz. Ich formacja zadebiutowała przed śremianami na promenadzie. 

Zobacz

Reklama