TV RELAX

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie       Kod qr

Pn29052017

. Imieniny obchodzą:  Magdalena, Teodozja, Maria     Dzisiaj jest:   Dzień Weterana Działań poza Granicami Polski

 

Reklama

Sport

Spółdzielnia na strzelnicy

Telewizja Śrem21 listopada pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej rywalizowali na strzelnicy. Kto okazał się najlepszy? 

Zobacz

Książ zdominował Sokoła

Telewizja ŚremDziewięć sztafet wzięło udział w jubileuszowym XXV Biegu Sokoła. Impreza od 25 lat jest organizowana z okazji święta niepodległości. Tym razem zawodnicy z czterech podstawówek i pięciu gimnazjów ścigało się w czwartek, 7 listopada po ulicach Helenek. 

Zobacz

Szermiercze zmagania

Telewizja ŚremMłodzi szermierze ze szkół naszego województwa spotkali się na sali Zespołu Szkół Ekonomicznych, gdzie rywalizowali w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół w Szermierce. 

Zobacz

Śremianie podziwiali żużlowców

Telewizja ŚremRekordową frekwencją mogła pochwalić się siódma edycja pikniku żużlowego, corocznie organizowanego przez Amatorskie Stowarzyszenie Żużlowe SPEEDWAY ŚREM oraz Kurier Śremski. 

Zobacz

Król nadal w Śremie!

Telewizja ŚremCzwarty rok z rzędu tytuł Króla Żniwnego Okręgu Poznańskiego pozostaje w Śremie. Po Sławomirze Baszyńskim i Andrzeju Kubiaku królem żniwnym został Artur Osiński. 

Zobacz

Zdobądź Puchar Wielkopolski w Śremie

Telewizja ŚremByło już wiele inicjatyw dla biegaczy, a teraz przyszedł czas na miłośników nordic walking. Jeszcze w sierpniu właśnie dla sportowców z kijkami przygotowano zawody. 

Zobacz

Przedszkolaki rywalizowały w szachach

Telewizja ŚremW sobotę w Klubie Relax rozegrano finały IV Powiatowych Mistrzostw Przedszkolaków w Szachach. Impreza ta tradycyjnie kończy rok szkolny gminnej edukacji szachowej najmłodszych, która prowadzona jest w przedszkolu „Słoneczna Gromada”. 

Zobacz

Kenijczycy najlepsi w Śremie

Telewizja ŚremMieszkańcy kenijskiego Eldoret zdominowali 3 Mróz Śrem Półmaraton. Elisha Kiprotich Sawe potrzebował na to godziny 14 minut i 16 sekund. 

Zobacz

Arcymistrz dopiero szósty

Telewizja ŚremPo roku przerwy wrócił turniej szachowy z okazji Dni Śremu. Udało się to dzięki pozyskaniu nowego sponsora. 

Zobacz

Dolska Dycha już w sobotę

Telewizja ŚremPrzygotowujesz się do półmaratonu? Sprawdź się najpierw w Dolsku na krótszy dystans. W sobotę dobędzie się jubileuszowy XX memoriał Michała Styczyńskiego połączony z pierwszym biegiem Dolska Dycha. 

Zobacz

Reklama