TV RELAX

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie       Kod qr

Wt20112018

. Imieniny obchodzą:  Edyta, Edmund, Anatol     Dzisiaj jest:   Dzień uprzemysłowienia Afryki

 

Sport

Rekordowy bieg niepodległości

Telewizja ŚremRekordowy był tegoroczny Powiatowy Bieg Niepodległości w Śremie. Na starcie stanęło ponad pół tysiąca biegaczy. Z tego 230 osób wzięło udział w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów. Najlepszy był śremianin Arkadiusz Michalski.  

Zobacz

Zieloni wiceliderem na półmetku

Telewizja ŚremPrawdziwy festiwal strzelecki mogli oglądać kibice podczas ostatniego w rundzie zasadniczej meczu klasy B. Seniorzy UKS Śrem podejmowali na własnym boisku Wełniankę Kiszkowo. Zieloni zanotowali najwyższe zwycięstwo w tym sezonie – aż 8:0.  

Zobacz

Dwie porażki Warty na koniec rundy

Telewizja ŚremKoniec marzeń o awansie. Warta Śrem zakończyła rundę zasadniczą dwiema przegranymi, przez co spadła na piąte miejsce tabeli. W miniony weekend seniorzy podejmowali na własnym boisku Kłosa Zaniemyśl. Niebiescy przegrali 0:1. 

Zobacz

Totem nie jest już liderem, ale nie stracił punktów

Telewizja ŚremJuż tylko trzy zespoły GreenBike Extraligi pozostają z kompletem punktów. W miniony weekend piłkarze Optico przegrali z Totemem. Dotychczasowy lider tabeli, pomimo dwóch zwycięstw spadł na trzecie miejsce. Jego główni rywale – Breeding Center i Adam Oil – mają lepszy bilans bramkowy. 

Zobacz

Instalator poległ, mimo prowadzenia 4:0

Telewizja Śrem Prowadzili 4:0, nieoczekiwanie przegrali 5:6. Mowa o Instalatorze, którzy w trzeciej kolejce uległ piłkarzom Ostrowa. Bohaterem wieczoru stał się zdobywca pięciu goli, Karol Idkowiak. W I lidze prowadzi Jarograf, który jako jedyny utrzymał komplet punktów. 

Zobacz

2 liga: Jedynie Mar-Trans bez straty

Telewizja ŚremJedynie Mar-Trans może się pochwalić stuprocentową skutecznością w dotychczas rozegranych meczach II ligi halowej piłki nożnej. Na kolejnych stopniach podium znajdują się Kawcze i Turtlesy. Ta pierwsza jako jedyna w tabeli nie straciła ani jednej bramki. 

Zobacz

Extraliga: Totem liderem od pierwszego meczu

Telewizja ŚremW ostatni weekend października w Śremskim Sporcie rozpoczęły się rozgrywki GreenBike Extraligi. Halowe rozgrywki piłki nożnej potrwają do wiosny. Po pierwszej kolejce, liderem tabeli jest nie kto inny, jak Totem. Komplet punktów zgromadził też Adam Oil, Breeding Center i Optico. 

Zobacz

I i II liga po pierwszej kolejce

Telewizja ŚremPodobnie jak w Extralidze, w I lidze komplet punktów zdobyły cztery zespoły. Bez straty bramki pierwsza kolejkę przetrwał Jarograf i to on wybił się na czoło tabeli.  

Zobacz

SP6 i Gimnazjum Dwujęzyczne w finale rejonu

Telewizja ŚremSzkolny Związek Sportowy wyłonił mistrzów powiatu w halowej piłce nożnej. W finale rejonowym Śrem reprezentować będą drużyny Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum Dwujęzycznego. Mistrzostwa zostały rozegrane w ubiegłym tygodniu w hali Śremskiego Sportu. 

Zobacz

UKS z awansem na wyciągnięcie ręki

Telewizja ŚremWażne wyjazdowe zwycięstwo na drodze do A klasy odnieśli Seniorzy UKS Śrem, pokonując dotychczasowego wicelidera tabeli. Poprzedni mecz z GKS Gułtowy zakończył się remisem, po którym zieloni spadli na ostatni stopień podium. Teraz odrobili prowadzenie wygrywając z WKS Owieczki 5:1. 

Zobacz

Reklama