TV RELAX

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie       Kod qr

Wt16102018

. Imieniny obchodzą:  Florentyny, Ambrożego, Gawła     Dzisiaj jest:  Dzień Papieża Jana Pawła II, Dzień Żywności

 

Informacje

Debata kandydatów na Burmistrza Książa Wielkopolskiego

Telewizja ŚremPaweł Kasprzak, Bohdan Kaczmarek, Jędrzej Pawłowski oraz Teofil Marciniak ubiegają się o fotel Burmistrza ponad ośmiotysięcznej gminy Książ Wielkopolski. Na tydzień przed wyborami odbyła się debata z udziałem kandydatów. 

Zobacz

Debata kandydatów na Burmistrza Środy Wielkopolskiej

Telewizja ŚremMateusz Czaplicki, Piotr Mieloch i Wojciech Ziętkowski ubiegają się o fotel Burmistrza Środy Wielkopolskiej. Na 10 dni przed wyborami, Gazeta Średzka zorganizowała debatę z udziałem kandydatów. 

Zobacz

Są pewni, że nie będą oślepiać innych kierowców

Telewizja ŚremPrzed jesiennymi i zimowymi długimi wieczorami warto sprawdzić ustawienie świateł w samochodach, by nie oślepiać innych użytkowników dróg. W sobotę i niedzielę z takiej możliwości, w ramach akcji „Nie po oczach”, skorzystało 170 kierowców. Diagności kontrowali również stan układu kierowniczego i hamulcowego. Wszystko, by podnieść bezpieczeństwo użytkowników dróg. 

Zobacz

Biegacze upamiętnili ofiary hitlerowców i pomogli chorym dzieciom

Telewizja ŚremW miejscu kaźni mieszkańców Śremu z rąk hitlerowców odbyła się szósta edycja Sztafety 20-go Października. Impreza od początku ma dwa wymiary – patriotyczny i charytatywny. Oprócz upamiętnienia ofiar II wojny światowej, zbierano środki na rehabilitację małych śremian – braci Michała i Krzysia. Biegacze pokazali serce, przekazując na konto dzieci blisko 22 tysiące złotych. 

Zobacz

Łęgi Mechlińskiej w jesiennej szacie przyciągnęły tłumy

Telewizja ŚremKiedy na śremskim rynku rywalizowali biegacze, kilka kilometrów za miastem, na urokliwych Łęgach Mechlińskich, odbył się coroczny jesienny festyn. Uczestnicy wydarzenia nie mogli narzekać na brak atrakcji. W nadwarciańskiej scenerii dominowały pokazy konne, zakończone tradycyjną pogonią za lisem.  

Zobacz

Starosta wręczył stypendia wyróżniającym się uczniom

Telewizja ŚremByli najlepsi w konkursach naukowych, sportowych i artystycznych. Poza satysfakcją z osiągniętych, blisko siedemdziesięcioro uczniów szkół prowadzonych przez powiat śremski otrzymało stypendia. Nagrody finansowe zdobyli laureaci konkursów ze wszystkich szkół nadzorowanych przez Starostę Śremskiego. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w gmachu Liceum Ogólnokształcącego. 

Zobacz

Awaria sygnalizacji, kierowcy zdezorientowani

Telewizja ŚremChaos. Tak można określić to, co działo się przez kilkanaście godzin na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego, Chłapowskiego i Moniuszki. Wszystko przez awarię sygnalizacji świetlnej. W czwartek i piątek zielone światło zapalała się na kilka lub kilkanaście sekund. Zarządca drogi – Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu – przyznaje, że były problemy z systemem sterującym światłami. 

Zobacz

Niezależni Marcina Chwałczyńskiego chcą zmian

Telewizja Śrem Najwyższy czas na zmianę – z takim hasłem idą do wyborów członkowie komitetu Marcina Chwałczyńskiego „Niezależni”. Kandydat na burmistrza zaprezentował liderów swoich list do Rady Miejskiej w Śremie oraz założenia programu wyborczego. 

Zobacz

Grzegorz Wiśniewski zaprezentował swoją drużynę

Telewizja ŚremKomitet „Zawsze dla śremian” zaprezentował swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Śremie. O mandaty będą walczyli we wszystkich okręgach. Kandydat na Burmistrza Grzegorz Wiśniewski przedstawił program, który jest wieloletnią wizją rozwoju gminy. 

Zobacz

Komitet Piotra Mulkowskiego zaprezentował program i kandydatów

Telewizja ŚremUbiegający się o fotel Burmistrza Śremu Piotr Mulkowski zaprezentował swoją drużynę. Podczas konwencji poznaliśmy nazwiska dwudziestu dziewięciu osób, które 21 października powalczą o mandaty do Rady Miejskiej. 

Zobacz

Reklama